کارخانه پکیج تصفیه فاضلاب

کارخانه پکیج تصفیه فاضلاب

فهرست مطالب

پکیج تصفیه فاضلاب چیست ؟

پکیج تصفیه فاضلاب چیست ؟

پکیج تصفیه فاضلاب در مناطق روستایی،شهری، اماکن اقامتی، استراحت گاه ها در بزرگراه‌ها و پارک‌ها،پادگان های نظامی،شهرک های صنعتی،انواع کارخانه ها و بطور کلی در اماکنی که از سیستم جمع اوری فاضلاب بدور هستند یا متصل نیستند و یا از نظر آلودگی به استاندارد محیط زیست برای تخلیه یا جمع اوری نمی رسند استفاده می‌شود تا بتواند معضل انباشت فاضلاب و آلودگی های ناشی از آن و تصفیه فاضلاب باتوجه به استاندارد های مربوطه و حتی رساندن کیفیت فاضلاب برای برخی مصارف مانند ابیاری فضای سبز یا  کشاورزی و در مواردی در صنعت برای استفاده ی مجدد و صرفه جویی آب استفاده می شود.

انواع پکیج تصفیه فاضلاب

انواع پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج های تصفیه فاضلاب از نظر جنس بدنه می تواند فلزی ، بتنی، فایبرگلسی و پلی اتیلن باشد و از نظر نوع فرایند آن می تواند فرایند های مختلفی را در خود جای داده تا به هدف نهایی یعنی رساندن پساب خروجی از پکیج تصفیه فاضلاب به استاندارد های مربوطه برسد. فرایند های داخل تصفیه فاضلاب می تواند ترکیبی از یک یا چند فرایند بیولوژیکی ،فیزیکی و شیمیایی باشد که با توجه به نیاز کارفرما و استاندارد محیط زیست چینش و انتخاب آن ها صورت گرفته و توسط متخصصین شرکت ارکا گستر طراحی می شود. شركت آرکا گستر با سابقه بیش از 15 سال و به اتمام رساندن بیش از 400 پروژه در صنعت تصفيه آب، فاضلاب و دارنده گواهی نامه صلاحیت گرید پیمانکاری رشته آب و رشته تاسیسات از سازمان برنامه ریزی و بودجه کشور و همچنین گواهی نامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعاليت خود را بر تصفيه فاضلاب صنعتی و شهری و تصفيه آب متمركز نموده است.برخی از این فرایند های تصفیه فاضلاب عبارت است از:

تصفیه مقدماتی

  • سبد آشغالگیر
  • واحد متعادل سازی
  • سپتیک

تصفیه ثانویه (بیولوژیکی)

  • مخزن هوادهی عمقی
  • مخزن ته نشینی
  • روش هوادهی گسترده (EAAS)
  • تصفیه فاضلاب به روش MBBR
  • روش بی هوازی-آنوکسیک-هوازی (روش A2O)

تصفیه پیشرفته

  • تزریق کلر
  • فیلتراسیون شنی و کربنی (مولتی مدیا)

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب

بعد از انتخاب جنس بدنه و نوع فرایند که با توجه به حجم و آلاینده های فاضلاب ، شرایط محیطی محل ، نیاز کارفرما و استاندارد محیط زیست صورت می گیرد ساخت این پکیج ها در کارخانه ی اختصاصی شرکت ارکا گستر انجام می شود.

 اين شركت هم اكنون می تواند با اتکا بر دانش فني مهندسان و متخصصان خود و دارا بودن کارخانه ساخت مجهز (ساخت انواع پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، پلی اتیلن، فایبرگلاس و بتنی) و استفاده از دانش و تکنولوژی‍‍های روز دنیا و تجارب عملي بدست آمده در اجراي صدها پروژه­ متعدد در داخل و خارج از کشور در بیش از 15 سال فعالیت، مسائل مربوط به تصفيه آب و فاضلاب را از فهرست مشكلات و چالش‍هاي صنايع کشور حذف نمايد.

همچنین علاوه بر تجربه ارزشمند و دانش بروز دنیا ،کارخانه ی شرکت آرکا گستر از بهترین مواد اولیه در ساخت بدنه ی پکیج های تصفیه فاضلاب استفاده می نماید. این دلایل باعث می شود که شرکت ارکا گستر در طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب جز بهترین شرکت های تصفیه آب و فاضلاب ایران باشد و به پروژه های انجام شده ی خود افتخار کند.

جهت مشاوره در زمینه ی ساخت و طراحی پکیج های تصفه آب و فاضلاب شما می توانید با تیم فنی و مهندسی شرکت ارکا گستر در تماس باشید.

فرم مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *